Zmień swój styl życia na zdrowy i aktywny – zobacz jak!

Bieganie

 

Podejmujesz decyzję o rozpoczęciu systematycznego wysiłku. Zacznij działać metodycznie aby łatwiej osiągnąć sukces. Jedyną właściwą drogą jest postępowanie według zasad, które pomogą Ci osiągnąć wyznaczony cel.

Nie forsuj się, biegaj tyle ile możesz. W czasie biegania pracują głównie te partie mięśniowe które wykonują dany ruch. Pamiętaj aby włączyć do programu ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz siłowe

Zapisz się na trening

FriendsTraining

 

Szukasz dodatkowej motywacji, czegoś co nakręci do treningu, znajdź osobę lub grupę osób i rozpocznij swój friendstraining!
Podwójna siła, podwójna motywacja, podwójna energia !
Czego chcieć więcej !

Friends Training

Stretching

 

Aby stretching był efektywny postępuj zgodnie z poniższym  zasadami:

Przed rozciąganiem, wykonaj tlenową rozgrzewkę, aby podnieść temperaturę mięśni. Rozciągaj się przed każdym treningiem. Rozciągaj się codziennie, jeżeli jesteś bardzo spięty, nawet do dwóch razy dziennie. Rozpocznij rozciąganie w ciągu 10 minut od zakończenia treningu. Rozciągaj się do punktu dysk komfortu mięśni, ale nigdy do progu bólu. W czasie rozciągania utrzymaj normalny rytm oddychania.

Powoli uzyskaj pozycję rozciągania, po czym utrzymaj ją przez 20-30 sekund następnie powoli wróć do pozycji wyjściowej. Każde ćwiczenie rozciągające wykonaj minimum trzy razy.

Zapisz się na trening

Redukcja wagi

 

Najlepszy na zrzucenie nadmiernej tkanki tłuszczowej jest trening aerobowy Taki trening może wykonywać każdy. Wiek, płeć czy dodatkowe predyspozycje się nie liczą. Aby przyniósł odpowiednie rezultaty musimy pamiętać o pewnych zasadach. 

Trening ma być przyjemnym zmęczeniem! Wysiłek powinien być umiarkowany, zachowane stałe tempo i niezbyt forsowany. Musi Ci wystarczyć energii na godzinę wysiłku. Trening powinien trwać godzinę i w końcu trening powinien być regularny!

Zapisz się na trening

Adrianna Palka

Trener personalny

Współpraca

Małgorzata Socha

m.socha@tigerjob.pl

Treningi Personalne

Adrianna Palka

treningi@adriannapalka.pl

Rusz się, zapisz się na trening – zapraszam!