Biegamy i pomagamy. Wyzwanie październikowe czas start!

Wracamy z przytupem z naszym nowym wyzwaniem. Tym razem mamy dla Was wyjątkowe wydarzenie. Wyjątkowe - bo w październiku to Wy możecie pomóc i podarować komuś cień szansy na zdrowie i lepsze życie. Każdy przebiegnięty kilometr to 1 złotówka dla chorego na nowotwór Tomka z Krosna. Wierzę w Waszą moc i zaangażowanie. Grupa #palkateam już nie raz pokazała, że ma tę moc. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Biegajmy i pomagajmy!

Wyzwanie biegowe

Startujemy 4 października. Podobnie jak w poprzednich wyzwaniach zachęcam do nabijania kilometrów. Możecie biegać, ale będą się liczyły również marszobiegi. Dla zaawansowanych biegaczy zaplanowałam wersję HARD, która liczy 154 kilometry, a dla początkujących wersję LIGHT na 114 kilometrów.

Do tej pory, podczas każdego wyzwania wspólnie się nagradzaliśmy, dzięki aktywnemu zaangażowaniu naszych Partnerów. Tym razem postanowiłam, że odwrócimy role i to my kogoś wyróżnimy i zaoferujemy nasze wsparcie.

Tym KIMŚ jest wyjątkowe dziecko – to 3-letni Tomuś z Krosna, który walczy z guzem mózgu. Niestety ostatni rezonans wykazał, że chemia nie działa, a guz odrasta w bardzo szybkim tempie. Ratunkiem dla małego krośnianina może być kosztowna operacja w niemieckiej klinice w Tubingen.

Biegamy i pomagamy

Do akcji włączają się biegacze w całej Polsce. Ja wierzę, że w grupie #palkateam wspólnie zbudowaliśmy wyjątkową i skuteczną społeczność i też możemy pomóc!

Inicjatywa wsparcia chłopczyka i jego rodziców należy do Fundacja Ultra, która organizuje m.in. cykl Krosno Biega oraz Łemkowyna Ultra Trail.

?Tutaj możecie poczytać więcej o chorobie chłopczyka oraz zaangażowaniu Fundacji i biegaczy: https://tiny.pl/9rt2n

Chciałabym, żeby każdy przebiegnięty przez Was kilometr to była 1 złotówka wsparcia dla Tomusia. Akcja jest oczywiście dla chętnych, możecie wziąć udział w wyzwaniu dla samym siebie i to też jest super. Ale mam nadzieję, że otworzycie swoje sportowe serca i wspólnie – przynajmniej w jakimś stopniu będziemy mogli wspomóc chłopczyka i jego rodziców.

? Oto link do naszej skarbonki #palkateam na siepomaga.pl https://www.siepomaga.pl/palkateam

Wszystkie wpłaty z naszej skarbonki zostaną automatycznie przekazane na zbiórkę ? Dramatyczna walka z guzem mózgu❗️Ratujemy życie małego Tomusia! dla Tomuś Kołodziejczyk.

 

Adrianna Palka trenerka personalna Kraków

Urodzinowe wyzwanie. 1000 km to tysiąc złotych dla Tomeczka

To nie koniec informacji! W związku z tym, że zbliżają się moje urodziny - 12 października, zdecydowałam, że najlepszym prezentem będzie podarowanie wsparcia Tomusiowi, jeżeli chcecie zrobić mi w tym dniu prezent, weźcie udział w wyjątkowym wyzwaniu! 12 października zapraszam do udziału w biegu wirtualnym: 1 tysiąc kilometrów to 1 tys. złotych dla Tomka! Wyzwanie jest dla chętnych, koszt wpisowego to min. 20 złotych do naszej skarbonki. W zależności od tego, ile kilometrów przebiegniecie „wrzućcie” później do skarbonki kilka złotych. Pamiętajcie każda złotówka się liczy.

 

Adrianna Palka biegamy i pomagamy Aby ułatwić Wam realizację październikowego wyzwania i nabijanie kolejnych kilometrów przygotowałam 4-tygodniowy plan do pobrania w wersji .pdf Nie zapominajcie też o treningu online ze mną. Widzimy się trzy razy w tygodniu: poniedziałek, środa i piątek o godzinie 18.00 na macie.  -> Pobierz plan tutaj Ada wyzwanie październikowe

✅ Treść i optymalizacja: mossit.pl 

Zobacz więcej

 • Bieganie 2018-07-18
  Lubicie trenować z muzyką? Czy Wam to przeszkadza? Ja kocham trenować z muzyką. Szybciej mija mi czas w czasie...
 • Bieganie 2018-05-22
  Co to jest Fitness Walking? Na co dzień pracuję jako trener personalny. Głównie zajmuję się...
 • Ogólne 2018-10-23
  Ewuniu na wstępie dziękuję Ci za ten wspaniały i niezwykle kreatywny dzień! Może przedstawię w ogóle...
 • Bieganie 2018-04-05
  Za co kocham bieganie? Za pewność siebie! Za poznawanie wspaniałych ludzi na swojej drodze.Za zwiedzanie...