Logowanie

Zarejestruj się

Hasło zostanie wysłane na podany adres e-mail.

Twoje dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w celach realizacji zamówienia oraz w procesie zakładania i utrzymania konta w naszym sklepie. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności. polityka prywatności.

Adrianna Palka trenerka

Adrianna Palka

Kiedyś byłam sportowcem wyczynowym trenując biegi na średnich dystansach. Obecnie sama zajmuję się treningami personalnymi i zajęciami biegowym. W tej chwili nie wyobrażam sobie innej drogi.

Studia na Krakowskiej AWF to jeden z lepszych okresów w moim życiu. Bez nich nie byłabym w miejscu, w którym się teraz znajduję.

Od kiedy pamiętam zawsze chciałam pracować z ludźmi i im pomagać. Na początku motywowali mnie do działania moi rodzice i trener.

Nauczyli mnie jak żyć nie siedząc na kanapie przed telewizorem  i pokazali zdrowe wzorce, którymi mogę się teraz dzielić ze swoimi podopiecznymi. Wydaje mi się, że dzięki ich wskazówkom zrozumiałam, iż zawód trenera jest czymś dla mnie, że to może być moja droga i sposób na życie.

Motywacja i wsparcie niesione innym ludziom to obecnie główny kierunek moich działań. Jako trener personalny współpracuję z wieloma osobami ze świata biznesu oraz sportu.