Podejmij wyzwanie #wiosnazPalka

Ten tekst miał być zupełnie inny. Był przygotowany w zeszłym tygodniu. Miał inny wstęp i był pisany w zupełnie innych okolicznościach… Wszystkie poruszone tematy, piękno zbliżającej się wiosny zeszły na inny plan. Trudno mi dzisiaj powiedzieć Wam coś mądrego na temat naszego planowanego już wcześniej wyzwania #wiosnazPalka. Ale wiem, że jeżeli chcemy dbać o innych, najpierw musimy zadbać o siebie, i aktywność fizyczna nam w tym pomoże. Dbajcie o siebie i swoich bliskich i wspierajcie jak tylko możecie Ukrainę. Sprawdźcie, gdzie w Waszej okolicy organizowane są zbiórki dla Ukraińców. Liczy się każda pomoc.

#wiosnazPalka to ośmiotygodniowe wyzwanie sportowe zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych osób. Jakie są zasady? W ciągu dwóch miesięcy (marzec, kwiecień) trzeba przebiec 202 kilometry, liczą się też marszobiegi. Co więcej, należy aktywnie uczestniczyć w treningach prowadzonych przez Adę na zoom’ie (3x w tygodniu: poniedziałek, środa i piątek, godzina 18.00) lub trenować z Adą za pomocą kanału YouTube. Wybór treningów jest szeroki, znajdują się tu ćwiczenia na każdą partie ciała. Ważne, żeby wykonać 4 treningi w tygodniu.

Pobierz szablon na dwa miesiące. Zmierz swoje obwody, zapisz wagę i porównaj te wyniki po ośmiu tygodniach. Efekty wyzwania #wiosnazPalka Cię zaskoczą. Monitoruj wyniki za pomocą zegarków sportowych i aplikacji, rób zdjęcia swoich wyników i motywuj pozostałych uczestników wyzwania. Przypływ energii, lepsze samopoczucie oraz zdrowie to tylko niektóre z plusów wyzwania #wiosnazPalka.

Przygotowaliśmy nagrody dla najbardziej aktywnych i kreatywnych uczestników. Jest o co walczyć!

Nagrody:

 1. Bon na Profesjonalny zabieg oczyszczania zębów Dentist Klinika Stomatologiczna @dentistklinikastomatologiczna 
 2. Bon na wizytę diagnostyczną u fizjoterapeuty @promove.physio
 3. Bon na kolacje dla dwojga w kwocie 300 zł w restauracji włoskiej @restauracjawloska
 4. Pakiet badań od @ upacjentapl

Zasady wyzwania #wiosnazPalka

 1. Dołącz do grupy #PalkaTeam na Facebooku i relacjonuj nabijane kilometry. Udostępniaj zdjęcia ze swojego treningu z odczytem z zegarka albo aplikacji.
 2. Zaproś min. 1 osobę do wyzwania.
 3. Dziel się swoimi zdjęciami z treningu na InstaStory. Oznacz zdjęcie #wiosnazPalka i @adrianna_palka, żebym mogła Cię zobaczyć oraz Partnerów: @dentistklinikastomatologiczna @promove.physio, @restauracjawloska

W ramach naszego wiosennego wyzwania na grupie #palkateam będą się pojawiały porady i ćwiczenia związane z fizjoterapią, a także zdrowie i pyszne przepisy. Bądźcie z nami.

Pobierz wyzwanie

Zobacz więcej

 • Bieganie 2018-07-18
  Lubicie trenować z muzyką? Czy Wam to przeszkadza? Ja kocham trenować z muzyką. Szybciej mija mi czas w czasie...
 • Bieganie 2018-05-22
  Co to jest Fitness Walking? Na co dzień pracuję jako trener personalny. Głównie zajmuję się...
 • Ogólne 2018-10-23
  Ewuniu na wstępie dziękuję Ci za ten wspaniały i niezwykle kreatywny dzień! Może przedstawię w ogóle...
 • Bieganie 2018-04-05
  Za co kocham bieganie? Za pewność siebie! Za poznawanie wspaniałych ludzi na swojej drodze.Za zwiedzanie...