Power jest z nami – czyli wiosenny camp Train My Way w Istebnej

Solidna dawka różnorodnych aktywności, moc atrakcji, endorfiny i mnóstwo adrenaliny - tak w kilku słowach można opisać to co działo się na obozie sportowym Spring Train My Way by Ada Palka, który odbył się w dniach od 24 do 27 marca w hotelu Złoty Groń w Istebnej.

Solidna dawka różnorodnych aktywności

30. zmotywowanych uczestniczek

30. zmotywowanych uczestniczek, górskie wojaże i hektolitry wylanego potu. Nie zabrakło też walorów edukacyjnych. Jednym słowem - dla każdego coś miłego. Przyznam, że czekałam na ten Camp z utęsknieniem. Tu w Istebnej naprawdę czuję się jak w drugim domu. 

Mam nadzieję, że cała ekipa miała podobne odczucia. Naprawdę było wspaniale. W naszym 4. dniowym harmonogramie nie zabrakło porannych rozruchów, wycieczek górskich, energetycznych treningów z taśmami Just7gym oraz relaksacyjnej jogi z Anią Waszkowską.

Na wyjeździe znalazła się również przestrzeń na nową strefę regeneracji. Z tego miejsca chciałam podziękować chłopakom z Promove Physiotherapy i SportRecovery za pomoc w zorganizowaniu rewelacyjnej przestrzeni zdrowotnej. Jeśli chcecie zobaczyć jak na co dzień działamy w naszym studio zapraszam na nasz cykl: Kwadrans dla Zdrowia na moim kanale YT.

Solidna dawka różnorodnych aktywności

Czy było warto?

Czy było warto przyjechać!? Myślę, że tak, myślę, że dla każdej sekundy zdecydowane TAK. W pięknych okolicznościach górskiej przyrody, przemierzałyśmy wspólnie szlaki, śmiałyśmy się, biegałyśmy i trenowałyśmy! Wspólnie wspierałyśmy się i motywowałyśmy w trudniejszych chwilach. Po raz kolejny czuje się spełniona i to właśnie dzięki Wam – fit Fighterki!

  W pięknych okolicznościach górskiej przyrody W pięknych okolicznościach górskiej przyrody

Najważniejsze są towarzystwo i pogoda!

Zawsze powtarzam, że podczas wyjazdów najważniejsze są: towarzystwo i pogoda. I tym razem nie było zaskoczenia. Piękna aura i niesamowite dziewczyny spowodowały, że czuje się w 100 procentach zrealizowana jako trener i szczęśliwa jako kobieta!

Oprócz techniki treningowej, którą starałam się przedstawić każdego dnia nie zabrakło integracji i motywacji grupowej w czasie Boot Campu w plenerze. Była rywalizacja, był fun, ale była przede wszystkim praca grupowa, na której mi najbardziej zależało. Wyjazdy tworzą ludzie, a nie miejsca, czy przedmioty.

Najważniejsze są towarzystwo i pogoda! Wyjazdy tworzą ludzie, a nie miejsca, czy przedmioty Integracja i motywacja grupowa

Na koniec ogromne ukłony w kierunku naszych zaprzyjaźnionych partnerów. 

Dzięki wsparciu Partnerów wszystkie uczestniczki zostały obdarowane pięknymi giftpakami z samymi wspaniałościami. 

Każda z dziewczyn otrzymała fantastyczny kubek termiczny marki Tchibo Polska, koszulkę Women’s Best wraz z batonem proteinowym oraz buffkę marki Suunto. Ponadto o nasz zdrowy wygląd i dobre samopoczucie zadbały: Niezły Kwas z porcją zakwasu z buraków, marka Sylveco - z fantastycznym zestawem kosmetyków i próbek- Vianek, jaki i prezent w postaci płatków magnezowych marki SportRecovery.

Z kolei wieczór SPA w strefie wellness umiliły maseczki PIBU. Podczas treningów i górskich wycieczek towarzyszyła nam woda Kinga Pienińska.

Wsparcie partnerów Wsparcie partnerów SPA w strefie wellness

Wszystkim Partnerom serdecznie jeszcze raz dziękuję!

Dziękuję też mojemu #Palkateamowi, wspaniałym, pozytywnym dziewczynom – zarówno tym, dla których był to kolejny camp ze mną ;) jak i nowym twarzom za moc serdecznej energii, dzięki Wam czuję, że to co robię ma głębszy sens! Jestem z Was bardzo DUMNA!

Palkateam

Dziękujemy za wspaniałą gościnę hotelowi Złoty Groń, który kolejny raz przyjął nas z otwartymi ramionami. 

A na koniec zapraszam wszystkich chętnych na kolejny TMW Camp w terminie 21-24.04.2022 - tym razem kierunek Hotel Arłamów.

Miejsc zostało niewiele, dlatego kto pierwszy ten lepszy.

Dziękujemy za wspaniałą gościnę hotelowi Złoty Groń Dziękujemy za wspaniałą gościnę hotelowi Złoty Groń
Ściskam, Wasza Trenerka Ada

Zobacz więcej

 • Bieganie 2018-07-18
  Lubicie trenować z muzyką? Czy Wam to przeszkadza? Ja kocham trenować z muzyką. Szybciej mija mi czas w czasie...
 • Bieganie 2018-05-22
  Co to jest Fitness Walking? Na co dzień pracuję jako trener personalny. Głównie zajmuję się...
 • Ogólne 2018-10-23
  Ewuniu na wstępie dziękuję Ci za ten wspaniały i niezwykle kreatywny dzień! Może przedstawię w ogóle...
 • Bieganie 2018-04-05
  Za co kocham bieganie? Za pewność siebie! Za poznawanie wspaniałych ludzi na swojej drodze.Za zwiedzanie...