#pozyczaszpomagasz

Czy zdarzyło Ci się kupić sukienkę na jeden raz? 

Brakuje  Ci miejsca w szafie, a i tak nie masz co na siebie włożyć?- Każda z nas to zna!

Mam dla Ciebie super akcję #sharethedress. Zostałaś właśnie do niej nominowana  i co teraz. Już się nie wykręcisz. Na pewno Ci się spodoba, tylko przeczytaj dalej:) Na czym polega akcja? 
 1. Wypożyczasz 
 2. Pomagasz 
 3. Zarabiasz 

Jak? To proste! 

Ja już to zrobiłam. Teraz czas na Ciebie. 
 • Oddaj do showroomu  Love the dress swoją sukienkę. Nadaj jej drugie życie i spraw by była Twoim kapitałem oraz inwestycją na przyszłość. 50 % zysku z wypożyczenia idzie do Twojej kieszeni. Oznacza to, że za każdym razem możesz zarobić nawet do 450 złotych na wypożyczeniu jednej sukienki.
 • Przy okazji możesz komuś pomóc. Zaangażuj się w pomoc charytatywną! Z każdego wypożyczenia - minimum 10 zł dochodu kierowane jest do fundacji „Kosmos dla Dziewczynek’’, która pomaga w edukacji młodych kobiet. 
 • Wpływaj pozytywnie na środowisko i bądź częścią ekonomii współdzielenia. Daj innym dobry przykład, nominuj do działania! 
Brzmi niewiarygodnie? A jednak!  Podziel się akcją z innymi kobietami i nominuj je do rewolucji w szafie.  Pożyczaj, a nie kupuj.  Dbaj, a nie zaśmiecaj. Zarabiaj, a nie wydawaj.  Weź udział w akcji i pomagaj!  Akcja trwa od 15.11 - 21.12.2018  Zrób to już teraz. Objaśnij całemu światu o akcji. Możesz zaangażować kolejne osoby do pomocy, nominując je na InstaStory albo przez galerię na Instagramie.  Oznacz @lovethedresspl oraz #pomaganieprzezpozyczanie.  Love The Dress działa na 3 prostych zasadach: Zamów-Załóż-Zwróć. 

Zobacz więcej

 • Bieganie 2018-07-18
  Lubicie trenować z muzyką? Czy Wam to przeszkadza? Ja kocham trenować z muzyką. Szybciej mija mi czas w czasie...
 • Bieganie 2018-05-22
  Co to jest Fitness Walking? Na co dzień pracuję jako trener personalny. Głównie zajmuję się...
 • Ogólne 2018-10-23
  Ewuniu na wstępie dziękuję Ci za ten wspaniały i niezwykle kreatywny dzień! Może przedstawię w ogóle...
 • Bieganie 2018-04-05
  Za co kocham bieganie? Za pewność siebie! Za poznawanie wspaniałych ludzi na swojej drodze.Za zwiedzanie...