RunBook

Jestem szczęśliwa i spełniona. W końcu światło dzienne ujrzy projekt, nad którym pracowałam kilka miesięcy. Runbook jest wyjątkowy i bogaty w wiedzę ekspertów, ponieważ zaprosiłam do współpracy lekarza, kucharza, dietetyka oraz fizjoterapeutę.

W Runbooku znajdziecie moje życiowe doświadczenie sportowe i  lekkoatletyczne. To swoiste kompendium wiedzy z dziedzin, które stanowią nieodłączny element sportowego stylu życia.

ZAWSZE JEST
DOBRY MOMENT
BY ZACZĄĆ
RunBook

Chcesz zacząć przygodę z bieganiem, ale wciąż zastanawiasz się od czego zacząć? A może jesteś już po kilku startach i zaczynasz tracić motywację? Być może dotknęły Cię kontuzje i nie wiesz jak sobie z nimi poradzić?

Zastanawiasz się co powinno znaleźć się w diecie sportowca? Zapraszam do lektury Runbooka! Każdy moment jest dobry, by zacząć biegać!

Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w „Runbooku”. Adrianna Palka zaprosiła do współpracy specjalistów i powstała prawdziwa „perełka”, tzw. musthave każdego sportowca, szczególnie biegacza.

Nie zwlekaj! Już dziś podejmij wyzwanie! Jedyną właściwą drogą jest postępowanie według zasad, które pomogą Ci osiągnąć wyznaczony cel. Czekam na wspólny trening z Tobą!

RunBook to

Runbook to publikacja podzielona na 5 szczegółowo przygotowanych rozdziałów tematycznych.

Znajdziesz w nich wszystko co jest niezbędne do osiągnięcia motywacji i sukcesu w bieganiu.

Praktyczne ćwiczenia, porady zdrowotne, świetne przepisy na dania, łatwe i szybkie do przygotowania, porady zdrowotne.

Wszystko podane w ciekawej formie, z dużą ilością zdjeć, ilustracji, odpowiedzi na pytania. W Runbook znajdziesz również plan treningu na 12 tygodni. Zapraszam do lektury.

Przeczytaj fragment
Zdrowie pod kontrolą. Biegaczu badaj się! Zdrowie pod kontrolą.
Zdrowe przepisy. Zdrowe przepisy.
Skuteczny trening dla biegacza. Skuteczny trening dla biegacza.
Najczęstsze dolegliwości i kontuzje wśród biegaczy. Najczęstsze kontuzje wśród biegaczy.
Jak osiągnąć założony cel? Czyli jak utrzymać motywację? Jak osiągnąć założony cel?

Co mówią o RunBook

Użytkownik
Ada przygotowywała mnie do wielu rajdów Pucharu Świata i kilku Dakarów. Jest zaangażowana i nie przestaje się rozwijać. Można powiedzieć, że jest w ciągłym biegu - więc wie o nim wszystko!

Zwraca uwagę na szczegóły i dzięki temu potrafi doskonale przygotować do startu zarówno sportowca, jak i osobę, która chce podjąć swoje pierwsze wyzwanie. Książka, w której dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami była tylko kwestią czasu.

Podobnie, jak podczas spotkania twarzą w twarz, tak również na kartach wydawnictwa, jak nikt potrafi zachęcić do ubrania butów i wybrania się na odświeżającą przebieżkę. ,,Runbook” jest pełen praktycznych wskazówek i choć skierowany jest głównie do pań, myślę że również panowie znajdą tam kilka cennych rad. Ja znalazłem. Dziękuję Ada!
Rafał Sonik
kierowca rajdowy, zwycięzca Rajdu Dakar
Użytkownik
Prawdziwa petarda wśród poradników dla biegaczy. Jeżeli ktoś kiedyś zapyta mnie: „Jak rozpocząć przygodę z bieganiem, aby bezpiecznie i świadomie uprawiać ten sport?”

Bez wahania odeślę go do Runbooka! ! Jest w nim zawarte przede wszystkim to co powinna wiedzieć osoba rozpoczynająca bieganie, ale skorzystają z niej również bardziej doświadczeni biegacze. Gdy ktoś już weźmie sobie do serca zawarte w Runbooku rady, z całą pewnością ominie wiele błędów, które popełniają początkujący.

Zdrowe przepisy, bardzo uniwersalny trening uzupełniający, omówienie najczęstszych dolegliwości i sposobów ich unikania, aż po moc motywacji do treningu to atuty tego poradnika. Do tego kapitalne zdjęcia i przejrzysta treść. Ada - świetna robota!
Adam Czerwiński
polski lekkoatleta, średniodystansowiec
Użytkownik
Adę poznałem dwa lata temu, przy okazji sesji okładkowej do magazynu Runnner’s World, w którym opisaliśmy propagowany przez Adę fitness walking, jako świetny sposób na rozpoczęcie przygody z bieganiem.

I Runbook jest dokładanie taki jak jego autorka: kompetentny, energetyczny i nie marnuje twojego czasu na rzeczy mało istotne, prowadząc czytelnika od punktu A, czyli chcę zacząć biegać, ale nie wiem jak to zrobić, do punktu 8, czyli jestem w stanie biegać przez godzinę.

Teoretycznie stajemy się teraz konkurencją, ale im więcej ludzi, którzy wiedzą, że zdrowe bieganie to dużo więcej niż tylko nabijanie kolejnych kilometrów i próbują tę wiedzę przekazać innym, tym lepiej dla biegaczy.
Marek Dudziński
redaktor naczelny Runner’s World
Użytkownik
Jeśli nie lubisz biegać, to polubisz. Jeśli lubisz biegać, to pokochasz.

E-book Adrianny Palki „Runbook” to nie tylko skarbnica wiedzy, jeśli chodzi o trening i odżywianie, ale - przede wszystkim - zdrowe podejście do życia, dzięki któremu my będziemy zdrowsi uwielbiam ludzi, którzy swoją wiedzą chcą, a przede wszystkim: potrafią, się dzielić i zarażać nas swoją pasją.

Gratulacje dla Ciebie Adrianna i dla całej #Palkateam za to co robicie, a robicie to dobrze.
dr Michał Będźmirowski
modnytata.pl
Użytkownik
Poznałam Adę kilka lat temu. Od razu poczułam ten power i dobrą energię! Ada jest wspaniałą trenerką, profesjonalistką, dlatego wiem, że ten ebook pomoże wielu z nas ruszyć się z kanapy, zadbać o zdrowie i ciało!

Polecam z całego serca!
Ewa Szabatin
zawodowa tancerka, projektantka mody
Użytkownik
Ada to jedna z niewielu osób, które potrafią zmotywować mnie do ćwiczeń. E-book zaskoczył mnie ilością pozabiegowych informacji (np. o mięśniach dna miednicy) i bardzo odpowiedzialnym i kompleksowym podejściem do tematu.

Brawo Ada!
Monika Jurczyk
OSA, osobista stylistka