Logowanie

Zarejestruj się

A link to set a new password will be sent to your email address.

Twoje dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w celach realizacji zamówienia oraz w procesie zakładania i utrzymania konta w naszym sklepie. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności. polityka prywatności.

RunBook

Jedyny taki e-book na rynku! Runbook to #musthave biegacza!

Jestem szczęśliwa i spełniona. W końcu światło dzienne ujrzy projekt, nad którym pracowałam kilka miesięcy. Runbook jest wyjątkowy i bogaty w wiedzę ekspertów, ponieważ zaprosiłam do współpracy lekarza, kucharza, dietetyka oraz fizjoterapeutę. W Runbooku znajdziecie moje życiowe doświadczenie sportowe i lekkoatletyczne. To swoiste kompendium wiedzy z dziedzin, które stanowią nieodłączny element sportowego stylu życia.

Chcesz zacząć przygodę z bieganiem, ale wciąż zastanawiasz się od czego zacząć? A może jesteś już po kilku startach i zaczynasz tracić motywację ? Być może dotknęły Cię kontuzje i nie wiesz jak sobie z nimi poradzić? Zastanawiasz się co powinno znaleźć się w diecie sportowca? Zapraszam do lektury Runbooka! Każdy moment jest dobry, by zacząć biegać!

Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w „Runbooku”. Adrianna Palka zaprosiła do współpracy specjalistów i powstała prawdziwa „perełka”, tzw. musthave każdego sportowca, szczególnie biegacza.

RunBook Adrianna Palka
Runbook I Poradnik dla biegaczy

Patronat

Magazyn Bieganie logo

Znani o moim ebooku

Adrianna Palka wydała Runbooka