Train My Way Camp – kolejna dawka aktywności

Każdy kolejny dzień naszego wydarzenia to moc atrakcji i kolejnych aktywności dla moich wspaniałych uczestniczek!! Nie zabrakło jogi, zajęć z turbo doładowania, pokazu kulinarnego w wykonaniu Davida Gaboriaud oraz warsztatów z pierwszej pomocy, który poprowadził niezastąpiony Jakub Wrana.

Po tanecznym wieczorze góralskim, moje kochane #palkateam przywitało sobotę profesjonalnym „przywitaniem słońca” które poprowadziła doświadczona joginka Alicja Sobańska. Pyszne regionalne śniadanko spaliłyśmy na treningu „Turbo doładowanie”. Pogoda dopisała i wszystkie 40 uczestniczek motywowało się w pięknych okolicznościach przyrody.

Dzięki naszym stałym Partnerom zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania było 15 giftpaków. Dziewczyny otrzymały prezenty z Green Cell, Pibu, Niezły Zakwas, OLIMP.

Prawdziwą „perełką” był pokaz kulinarny w wykonaniu Davida Gaboriaud – o czym napiszemy w kolejnym poście. Zostańcie z nami!

Z kolei Jakub Wrana, specjalista w temacie pierwszej pomocy, przedstawił uczestniczkom zasady udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!!

Zobacz więcej

 • Bieganie 2018-07-18
  Lubicie trenować z muzyką? Czy Wam to przeszkadza? Ja kocham trenować z muzyką. Szybciej mija mi czas w czasie...
 • Bieganie 2018-05-22
  Co to jest Fitness Walking? Na co dzień pracuję jako trener personalny. Głównie zajmuję się...
 • Ogólne 2018-10-23
  Ewuniu na wstępie dziękuję Ci za ten wspaniały i niezwykle kreatywny dzień! Może przedstawię w ogóle...
 • Bieganie 2018-04-05
  Za co kocham bieganie? Za pewność siebie! Za poznawanie wspaniałych ludzi na swojej drodze.Za zwiedzanie...