Zdrowe uzależnienie

Słowo uzależnienie kojarzy nam się zazwyczaj z czymś negatywnym. Dla mnie ma zdecydowanie inne znaczenie. Dla mnie uzależnienie od sportu i zdrowego trybu życia jest czymś pozytywnym i bardzo pożytecznym.

Adrianna Palka i Sharp Często dzielę się z Wami zdrowymi gadżetami, z których korzystam w życiu codziennym zarówno w kuchni jak i na treningu. Muszę stwierdzić, że jestem gadżeciarą. Mam „ bzika” na punkcie zdrowia i aktywności fizycznej. Większość czasu spędzamy w mieście. Miasto jest strasznie zanieczyszczone. Warto pomyśleć o tym czym oddychamy. Podejmijmy wspólnie walkę ze SMOGIEM.

Zwróćmy uwagę na to jakie jest powietrze w naszych czterech ścianach. Przynajmniej tam mamy na to wpływ.

Ostatnio zrobiłam sobie prezent w sklepie Media Markt Zakopiańska i zainwestowałam w swoje zdrowie. Zainwestowałam w dobry oczyszczacz firmy SHARP, który dodatkowo nawilża powietrze. Poza tym posiada filtr HEPA, który prawie w 100% usuwa zanieczyszczenia groźne dla alergików. Dodatkowo jonizuje powietrze, zwalcza bakterie, wirusy, grzyby i pleśnie. Uwaga! Na hasło - "ada100" w sklepie stacjonarnym Media Markt Zakopiańska 105 dostaniecie 100 zł zniżki na dowolny oczyszczacz firmy SHARP. Akcja trwa do końca grudnia.  Pamiętajcie, że zdrowie jest najważniejsze. foto by Jacek Wolny

Zobacz więcej

 • Bieganie 2018-07-18
  Lubicie trenować z muzyką? Czy Wam to przeszkadza? Ja kocham trenować z muzyką. Szybciej mija mi czas w czasie...
 • Bieganie 2018-05-22
  Co to jest Fitness Walking? Na co dzień pracuję jako trener personalny. Głównie zajmuję się...
 • Ogólne 2018-10-23
  Ewuniu na wstępie dziękuję Ci za ten wspaniały i niezwykle kreatywny dzień! Może przedstawię w ogóle...
 • Bieganie 2018-04-05
  Za co kocham bieganie? Za pewność siebie! Za poznawanie wspaniałych ludzi na swojej drodze.Za zwiedzanie...