BellyBook poradnik

O napisania tego ebooka zachęciła i zainspirowała mnie ogromna ilość wiadomości i pytań jaką dostaje od Was każdego dnia. Ich zdecydowana większość dotyczy właśnie niechcianej „oponki” i wystającego brzuszka.

Podobnie rzecz wygląda z treningami, kiedy robię ankietę, jaki trening wybieracie, zawsze wygrywa „pogromca oponki” i „tabata na mięśnie brzucha”.

DROGA DO
PŁASKIEGO
BRZUCHA
BellyBook

To znaczy, że wcale nie jest łatwo się pozbyć niechcianego brzuszka, dlatego postanowiłam stworzyć kompendium wiedzy, gdzie znajdziecie mnóstwo porad żywieniowych oraz treningowych.

Przygotowałam dla Was plan treningowy (bo pamiętajcie, że aby pozbyć się brzucha, absolutnie nie wystarczą tzw. „brzuszki”), koniecznie trzeba włączyć elementy cardio. Pamiętajcie też, że sukces to 70% diety i zbilansowanego odżywiania, dlatego zaprzyjaźnijcie się ze zdrową żywnością, zdrowymi napojami oraz tzw. superfoods, które przyspieszą metabolizm i pomogą w utracie kilogramów, nie tylko z brzucha.

Warto też zaznaczyć, że płaski brzuch to nie tylko kwestia estetyczna, ale również zdrowotna. Każdy z nas może mieć płaski brzuch, ale nie jest to sprawa łatwa, potrzeba dużo wytrwałości i  systematyczności.

Chcę, żebyście zapamiętali, że nie ma rzeczy niemożliwych. Niemożliwe staje się możliwym, jeśli wystarczająco mocno o to walczycie.

Wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Zapraszam do lektury.