Pobiegliśmy w szczytnym celu i... pobiliśmy rekord!

 Ponad 18,5 tys. złotych udało się zebrać podczas trzeciej edycji biegu charytatywnego BohaterRun #3 zorganizowanego na kampusie Uniwersytetu Jagiellońskiego przez Stowarzyszenie All In UJ. To o około 2 tys. złotych więcej niż w poprzednim roku. W biegu, który odbył się w minioną sobotę (11 maja) wzięło udział blisko 600 mniejszych i większych bohaterów. Ambasadorem wydarzenia sportowego została Ada!

Aktywność wszystkich biegających bohaterów, którzy wzięli udział w wydarzeniu została przeliczona na złotówki, a uzyskane dzięki temu pieniądze trafią do Hospicjum św. Łazarza w Krakowie (10741 zł), Fundacji dla zwierząt La Fauna (4355 zł) oraz Fundacji Ronalda McDonalda (3504 zł).
 Adrianna Palka, która była ambasadorem biegu charytatywnego BohaterRun #3 i rozgrzewała wszystkich uczestników do startu zauważa, że oprócz indywidualnych rekordów biegaczy, wszystkim przyświecał szczytny cel – pomoc potrzebującym.

 - Biegacze wyróżniali się oczywiście fantastycznymi strojami ulubionych bohaterów, ale przede wszystkim wielkim sercem. Wszyscy walczyliśmy o zwycięstwo, a jego celem była pomoc dzieciom, osobom starszym i bezdomnym zwierzętom. Dziękuję wszystkim którzy mieli swój wkład w pobicie tegorocznego rekordu oraz organizatorom za przygotowanie tak wspaniałego wydarzenia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia oraz relacji video z rozgrzewki.
(NM)

Adrianna Palka wręcza nagrody w BohateRun Rozgrzewka przed BohateRun https://youtu.be/q2jDznfRdQk

Zobacz więcej

 • Bieganie 2018-07-18
  Lubicie trenować z muzyką? Czy Wam to przeszkadza? Ja kocham trenować z muzyką. Szybciej mija mi czas w czasie...
 • Bieganie 2018-05-22
  Co to jest Fitness Walking? Na co dzień pracuję jako trener personalny. Głównie zajmuję się...
 • Ogólne 2018-10-23
  Ewuniu na wstępie dziękuję Ci za ten wspaniały i niezwykle kreatywny dzień! Może przedstawię w ogóle...
 • Bieganie 2018-04-05
  Za co kocham bieganie? Za pewność siebie! Za poznawanie wspaniałych ludzi na swojej drodze.Za zwiedzanie...