Challenge #131kmzPalka Edycja Urodzinowa

Zapraszamy na Challenge #131kmzPalka Edycja Urodzinowa.

Po moich letnich wojażach, wracam z przytupem z naszym nowym celem do zrealizowania. 
Tym razem mam dla Was wyjątkowy challenge. Zaproście do wyzwania minimum 7 osób. Nasza grupa cały czas się rozwija i rośnie w Siłę. Palka team górą. 
Październik to dla mnie szczególny miesiąc. Wtedy celebruję urodziny przez okrągły miesiąc. Dlatego zdecydowałam, że moje urodzinowe wyzwanie będzie nieco inne. Tym razem dzięki Waszym aktywnościom z wyzwania, to Wy będziecie mogli pomóc i podarować komuś możliwość rozwoju. 
Każdy kilometr, który przebiegniecie - to będzie 1 złotówka dla Fundacji Koronki Koniakowskie. Wierzę w Waszą moc i zaangażowanie. Grupa #palkateam już nie raz pokazała, że ma tę moc. Jestem pewna, że tym razem będzie podobnie. 
 
Biegamy i pomagamy!
 
Wspólnie realizujemy plan biegowy, motywujemy się w grupie, a do tego po realizacji naszego celu kilometrowego - wspieramy fundację i region. 
 
Oczywiście wszystko jest dla chętnych. Postanowiłam również nagrodzić najbardziej aktywnie osoby. Do nagród specjalnych będą brane pod uwagę osoby, które będą publikujące swoje aktywności z całego miesiąca. Na razie nie zdradzam nagród - niech to będzie niespodzianka. 
 

Co zrobić, żeby aby wziąć udział w wyzwaniu?

1. Zaproś 7 osób do wyzwania
 
2. Dołącz do grupy PalkaTeam na Facebooku i relacjonuj nabijane kilometry. 
 
3. Publikuj zdjęcia ze swojego treningu z odczytem z zegarka albo aplikacji.
 
4. Dziel się swoimi zdjęciami z treningu na InstaStory i w postach na instagramie. Koniecznie oznaczaj publikację #131kmzPalka  @adrianna_palka - będę mogła Cię zobaczyć.
 
5. Ściągnij plan i uzupełniaj szablon (do pobrania pod postem). 
 
6. Wpisz swój cel, obwody i wagę.
 

Wyzwanie biegowe

Ponadto ten miesiąc będzie dla nas bardzo pracowity i pełen aktywności i spotkań. Startujemy 1 października. Podobnie jak w poprzednich wyzwaniach zachęcam do nabijania kilometrów zgodnie z planem dostępnym pod postem. Możecie biegać, truchtać i wykonywać marszobiegi. Same spacery i chodzenie tym razem nie wchodzą w grę. Myślę, że po tylu miesiącach wyzwań jesteście gotowi na coś mocniejszego. 
 
Dla zaawansowanych biegaczy zaplanowałam w miesięcznej rozpisce wersję HARD, która liczy 179,5 km, a dla początkujących wersję LIGHT na 135,5 kilometrów.
 
Do tej pory, podczas każdego wyzwania wspólnie się nagradzaliśmy, dzięki aktywnemu zaangażowaniu naszych Partnerów. Tym razem postanowiłam, że odwrócimy role i to my kogoś wyróżnimy i zaoferujemy nasze wsparcie. Mam oczywiście przygotowane nagrody specjalne dla najbardziej aktywnych.
 
Tym „KIMŚ” jest wsparcie Fundacji Koronki Koniakowskie – nasze przebiegnięte kilometry zamienimy na złotówki, albo dowolne kwoty i po przebiegniętym miesiącu przekazujemy określoną kwotę  na działanie charytatywne związane z rozwojem Szkoły Koronki Koniakowskiej. ( Przebiegasz 100 km - 100 zł przelewasz na fundację, albo dowolną kwotę jaka ci odpowiada).
 

Biegamy i pomagamy

Dodatkowo zapraszamy Wszystkich na bieg charytatywny „PIER(w)SI po koniakowskie stringi”, który odbędzie się w sobotę, 7 października 2023 roku.Ja wierzę, że w grupie #palkateam wspólnie zbudowaliśmy wyjątkową i skuteczną społeczność i też możemy dobrze się bawić i pomóc. Każdy udział w biegu będzie zaliczany do pomocy na rzecz fundacji. 
 

To nie koniec informacji! 

Październik od dawna jest miesiącem świadomości raka piersi – jednego z najczęściej występujących nowotworów. W Polsce rak piersi jest najczęściej diagnozowanym nowotworem wśród kobiet. Bieg będzie doskonałą okazją do połączenia aktywności fizycznej z działaniem charytatywnym. W związku z tym, że zbliżają się moje urodziny - 12 października, zdecydowałam, że najlepszym prezentem będzie podarowanie wsparcia fundacji Onkocafe, która jest również naszym parterem biegu. Jeżeli chcecie zrobić mi w tym dniu prezent, weźcie udział w wyjątkowym jednodniowym wyzwaniu- przebiegnijmy wspólnie 1000 km tego dnia! 
 
12 października zapraszam do udziału we wspólnym nabijaniu km : 1 tysiąc kilometrów to 1 K złotych  dla fundacji! Wyzwanie jest dla chętnych. Każda chętna osoba przebiega tego dnia określoną ilość km. Zamienia je później na złotówki i przelewa na fundację Onkocafe np. Przebiegasz 10 km - przelewasz 10 zł na fundację. 
 
Aby ułatwić Wam realizację październikowego wyzwania i nabijanie kolejnych kilometrów przygotowałam 4-tygodniowy plan do pobrania w wersji .pdf Nie zapominajcie też o treningu online ze mną. Widzimy się raz w tygodniu, w każdy poniedziałek o godzinie 18.00 na platformie zoom. Zapisy są możilwe w moim sklep.adriannapalka.pl
 
Zaczynamy!
cool
 

Szablon do pobrania: tutaj 

Pobierz plan: tutaj 

yes Dołącz do grupy PalkaTeam na Facebooku

 

Trzymam za Ciebie kciuki! heart

 

Zobacz więcej

 • Bieganie 2018-07-18
  Lubicie trenować z muzyką? Czy Wam to przeszkadza? Ja kocham trenować z muzyką. Szybciej mija mi czas w czasie...
 • Bieganie 2018-05-22
  Co to jest Fitness Walking? Na co dzień pracuję jako trener personalny. Głównie zajmuję się...
 • Ogólne 2018-10-23
  Ewuniu na wstępie dziękuję Ci za ten wspaniały i niezwykle kreatywny dzień! Może przedstawię w ogóle...
 • Bieganie 2018-04-05
  Za co kocham bieganie? Za pewność siebie! Za poznawanie wspaniałych ludzi na swojej drodze.Za zwiedzanie...