Weź udział w wyzwaniu #zimaZPalka. Wygraj wyjazd na camp!

1 grudnia startujemy z nowym wyzwaniem sportowym, do którego zapraszamy wszystkich – niezależnie od kondycji fizycznej. Jesteś sportowym freakiem i 100 km w miesiąc to dla Ciebie bułka z masłem, a może dopiero planujesz rozpocząć przygodę ze sportem, ale szukasz motywacyjnego kopa? Powodów, by wziąć udział w naszym wyzwaniu #zimaZPalka jest sporo i każdy jest równie dobry. Tym bardziej, że mamy dla Was naprawdę ekstra nagrody! Jesteście z nami?

Jeżeli jeszcze nie ochłonęliście po wakacyjnym wyzwaniu #latoZPalka – nie róbcie tego! Szykujcie zimowe outfity: bieliznę i odzież termiczną, czapki, rękawiczki. Wydrukujcie harmonogram plan działania (zamieszczony poniżej) i szykujcie się na kolejne kilometry w nogach. Jakie są założenia grudniowego wyzwania #zimaZPalka?

Tym razem zaplanowaliśmy bieg (ale zaskoczenie ;)). W grudniu trzeba przebiec 112 kilometrów (ale co to dla Was #palkateamie?) albo w II opcji – możecie wybrać marszobiegi – 120 km.

A teraz to, co lubicie najbardziej – czyli NAGRODY. Dzięki naszym Partnerom są naprawdę wyjątkowe! Nagrodą główną jest… udział w marcowym campie w Złotym Groniu w Istebnej!!!! Voucher trafi do osoby, która oprócz zrealizowania planu, będzie się aktywnie udzielała w mediach społecznościowym i oznaczała Partnerów wyzwania. Wybierzemy najbardziej zaangażowaną i kreatywną uczestniczkę lub uczestnika!

Ale to nie koniec nagród. Mamy też dla Was:

 1. 3 bony rabatowe (każdy 100 euro) do wykorzystania w sklepie Women’s Best
 2. 3 pakiety fit&active od upacjenta.pl
 3. 3 powerbanki - PowerPlay10 od Green Cell

 Zasady są proste:

 1. Dołącz do grupy #PalkaTeam na Facebooku i relacjonuj nabijane kilometry. Udostępniaj zdjęcia ze swojego treningu biegowego z odczytem z zegarka albo aplikacji.
 2. Zachęć min. 1 osobę do wyzwania.
 3. Zaobserwuj profil Women’s Best na Instagramie @womensbest
 4. Akcja trwa cały grudzień. Dziel się swoimi zdjęciami z treningu na InstaStory. Oznacz zdjęcie #zimaZPalka i @adrianna_palka, żebym mogła Cię zobaczyć oraz Partnerów:

Facebook: upacjenta.pl, spichlerzzlotegogronia, zlotygronresort, Green Cell

Instagram: @upacjentapl, @spichlerz_zlotegogronia, @zloty_gron_resort_spa, @womensbest @greencellpl

 1. Pamiętaj jeden trening to jedno zdjęcie.

Jak uzupełniać harmonogram?

Pamiętajcie o regularności. Wpiszcie swój cel/cele, obwody i wagę. Monitorujcie postępy i publikujcie zdjęcie, zagrzewajcie innych do działania. Motywujmy się wspólnie, Twój wynik ma zagrzewać innych do działania. W #palkateamie siła!!

? Pobierz wyzwanie tutaj ? Pobierz kalendarz tutaj

Zobacz więcej

 • Bieganie 2018-07-18
  Lubicie trenować z muzyką? Czy Wam to przeszkadza? Ja kocham trenować z muzyką. Szybciej mija mi czas w czasie...
 • Bieganie 2018-05-22
  Co to jest Fitness Walking? Na co dzień pracuję jako trener personalny. Głównie zajmuję się...
 • Ogólne 2018-10-23
  Ewuniu na wstępie dziękuję Ci za ten wspaniały i niezwykle kreatywny dzień! Może przedstawię w ogóle...
 • Bieganie 2018-04-05
  Za co kocham bieganie? Za pewność siebie! Za poznawanie wspaniałych ludzi na swojej drodze.Za zwiedzanie...